עלינו

חברת “BZI Education” הוקמה בשנת 2003 כבית ספר לפיתוח החשיבה הלוגית והמתמטית על בסיס שיטת הוראה ייחודית פרי פיתוחו של בוריס זילברשטיין.

זוהי התוכנית היחידה בישראל המקנה לילדים ידע בנושאים כגון לוגיקה וחשיבה מרחבית כבר מגיל צעיר. בנוסף ילמדו אצלנו הילדים חשיבה קומבינטורית, תחום חשוב הנעדר לחלוטין מתוכנית הלימודים של בתי הספר הרגילים.

אופייה הייחודי של התוכנית, שילוב מוצלח בין פיתוח האינטליגנציה הקוגניטיבית לפיתוח האינטליגנציה הרגשית של הילד, מאפשר לכל אחד מהתלמידים להתקדם ולהתפתח בתחומי העניין המגוונים שלו.

צלם: דמיטרי בריקמן

לאורך השנים למדו בבית ספרנו אלפי ילדים מגיל שנתיים עד 13.
יכולות החשיבה המתמטית-לוגית בקרב ילדים שלמדו אצלנו במשך שנתיים או שלוש, גבוהות במידה ניכרת מאלה של בני גילם, כך גם מיומנויות העבודה העצמית, טווח הקשב והיכולת להתמודד עם אתגרים.

אחוז גבוה מתלמידינו עברו את מבחני המחוננים והתקבלו לתוכניות הלימודים באוניברסיטאות תל-אביב ובר-אילן מוקדם בהרבה מבני גילם.

כל המורים שלנו הם אנשי מקצוע מומחים בהוראה, המלמדים על פי שיטת הוראה אחידה לאחר שעברו הכשרה במסגרת החברה.

בתי הספר שלנו כוללים מערכת ייחודית ומורכבת למעקב אחר ההתפתחות וההתקדמות של כל ילד ואנו מקיימים לפי הצורך מפגשי ייעוץ להורים לייעול תהליך הלמידה.

הלימודים מתקיימים בשני סניפים הפועלים בתל-אביב ובראשון לציון.

זה מספר שנים פועל בבית הספר בהצלחה פרויקט אימון (קואוצ'ינג) פרטני להורים וקואוצ'ינג פרטני לילדים מגיל עשר ומעלה. במסגרת הפרויקט מקבלים הילדים ייעוץ המסייע להם לפתח את המיומנויות המגוונות הנדרשות להם כדי להשיג את יעדיהם.

סגירת תפריט